A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Česká republika - Diskuze

Původní dotaz

Kraj Praha - Něco jiného než jen památky?

11.08.2015 09:13:23 | Beeda
Beeda
Dobrý den, poradíte mi nějaké místo (památky ne , ty už znám v Praze zpaměti ) kde by se človek mohl pobavit a udělat si výlet ? Vzít partu lidí a aktivně si užít například víkendový výlet ?
Děkuji za kladné odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 15:23 62.141.39.***

Funguje i na iOS mám ji už dlouho a zažil jsem díky ní velice super strávený výlet na moto, dlouho jsem jezdil sám, tak mě napadlo sehnat několo z okolí, kdo by jezdil semnou, už je nás díky tomu 6 co jezdíme pravidelně, teda když je pěkně :-D

Neregistrovaný uživatel
07.10.2017 10:06 193.164.131.***

Stáhneš si to na mobil, já mám mobil s androidem, a lidí tam hledají kamarády na společně strávené aktivity, na cvičení, na dobrou zábavu je to super

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 15:21 193.90.12.***
Katka  

Jak to funguje ta aplikace mevyo na hledání spolucestovatelů? dívala jsem se na to a moc tomu nerozumím…

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 20:20 89.102.79.***
Re: Marcela  

Geologie Prahy je úžasná zkuste hledat trilobity

steven
19.08.2015 11:21 78.108.101.***
Re: bobovka Prosek  

ale zase když to nezkusíte tak to nikdy nezjistíte, osobní zážitek je přece jenom vždycky jiný
Tak snad vám vyjde počasí, buď je pořád horko nebo pořád prší , to si nevybereme.. \o/

Beeda 18.08.2015 18:18

Tak to je dobrý, my se právě chystáme s partou lidí a bobová dráha se jim líbila, jen jsem zvažoval tu restauraci, protože člověk když se dobře nenají tak to potom stojí za nic . :D slušně řečeno.
Ale děkuji za radu, vyzkouším a jsem zvědavý jak to tam bude vypadat, všichni si chválí krásný výhled tak jsem samotný zvědavý .
Hezký den :)

Neregistrovaný uživatel
17.08.2015 17:41 212.96.182.***

my jsme se tam najedli dobře. v létě grilují a nám tam chutnalo. čepují tam malinovku která v horku bodne
Dali jsme si grilovaný talíř se zeleninou (jsme vegetariáni) a dcerka pizzu.
Z terasy je krásný výhled, stojí za navštívení :)

Beeda 14.08.2015 11:05

Vy jste parádní :D
To jsem ani ve snu nečekal.
Můžu ještě dotaz ? našel jsem si stránku s tou bobovkou a našel jsem že je tam i restaurace konkrétně - restaurace-bobovka.cz nebo tak nějak. Dá se tam dobře najíst ? Jeda jste tam někdy ?
Netušil jsem , že vám to i měří rychlost. To jsem překvapený

Magda
12.08.2015 13:07 90.180.197.***
bobovka Prosek  

Srandu jsem si nedělala :-) - my jako domorodci už právě hledáme jiné zážitky než památky.
Bobovka na Proseku dobrá, vyplatí se koupit lístek na 6 jízd a lépe je tam dorazit v dopoledních hodinách, kdy se nečeká na jízdu. Odpoledne už chodí víc lidí, tak se někdy musí čekat. Rekord dráhy je pokud si dobře pamatuju asi 54 km/h, dcera naší kamarádky před 14 dny udělala 50 km/h, a to je jí 13. Jen to chce si poprvé dráhu projet trochu opatrněji, na 2 místech vynáší a může to špatně skončit. Už jsme tam v minulosti zažili, jak lidi vyletěli.

Beeda 12.08.2015 11:46
Re: Kraj Praha - Něco jiného než jen památky?  

Já jsem si normálně myslel, že jste si ze mě dělala legraci když jsem to četl .. Ale děkuji, že dáváte doopravdy radu a ne výsměch.
Nezní to špatně, rozhodně to může být zajímavé.
Našel jsem ještě bobovou dráhu v Proseku, co si o ní myslíte? Chtěl jsem to vyzkoušet, protože mě to přišlo zajímavé tak bych chtěl slyšet váš názor .. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu