A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Česká republika

Milenium 3* - Hotel v centru - děsné služby!

Hodnocení ubytování

Ubytování jsem rezervoval téměř čtvrt roku dopředu. Zaujal mne hotelový valentýnský pobyt a paní majitelka byla natolik vstřícná, že nám jej umožnila čerpat i v květnu. Protože to byl částečný dárek manželce k narozeninám, byl jsem tomu velice rád. Nabídnuto bylo toto: " Ubytování celkem pro 2 osoby na dvě noci a tři dny se snídaní, 1x večeří, 2x 0,7víno: 2000,-Kč ". Navíc nám paní majitelka nabídla a rezervovala cit. : " Pokoj budete mít romantický, je to nadstandard, který běžně na jednu noc pro dva stojí 2 190,-Kč. Je tam samozřejmě i vana ". Opravdu bezchybná komunikace i nabídka a tak nezbývalo se jen těšit. Po příjezdu nám ovšem paní majitelka začala růžové brýle z očí pomalu sundávat. Začalo to tím, že slíbený pokoj byl obsazený jiným hostem ( vyslechli jsme si pohádku o chybě personálu ), přitom k této skutečnosti nemůže de facto dojítt, když je pokoj blokovaný a zamluvený čtvrt roku dopředu ! Uzavřela to slovy, dám vám jiný, ten je taky hezký, jen ta vana tam není. Následoval náš dotaz, kdy obdržíme ty dvě láhve vína, paní majitelka řekla jedno, já dvě, ona jedno, dohadování skončilo v okamžiku, kdy jsem nabídl, že jí ukážu její e-mail s popsanými službami, který jsem měl vytisknutý. Takže prý jaké chceme, že instruuje číšníka a víno obdržíme u večeře. Správně tušíte, to víno jsme nikdy neviděli. Dodatečná písemná pseudo omluva i toto pochybení svedla na personál. Opravdu jsem se jako host nemínil stále dožadovat a ponižovat žádostmi o nějaké víno. Tak jsme tedy jeli výtahem do druhého patra, kde na nás čekal pokoj č.4. Otevřel jsem a několik minut rozdýchával pohled, který se nám naskytl. V tom pokoji bylo asi tolik romantiky jako v cihle. Sedělo by mu označení depresivní, ale nakonec jsme používali termín " obývák pražské tetičky ". Černé dveře, černé futra i skříň. Peřiny každá jiná a froté prostěradlu jsem nevěřil, že jej někdo před naším příjezdem vypral. Úžasné křesla jak ze skládky. Ručníky flekaté ( asi od Sava ) a tvrdé jak " smirgl " - postavit je do kouta, tak stojí. Nad sprchovým koutem pavučiny, umělohmotné příslušenství jak v mongolské ubytovně a nad zrcadlem světlo jak z dolu Mír. Pozor, dodatečné zjištění následujícího rána bylo, že systémem vzduchotechniky, která je na WC zamaskována jakýmsi černým žebříkem lze slyšet sousedy tak jasně, jak kdyby tam nebyly zdi. Užili jsme si ranní toaletu dvou sousedů Němců - úchvatně realistické zvuky. Pokud mám hledat pozitiva, byl to nadprůměrně veliký pokoj, možnost připojit se k internetu pomocí zásuvky LAN a taky LCD televize Toshiba. Boj s myšlenkou ihned odejít jinam nakonec vyhrál fakt, že ty dvě noci se tu přečkat dají. To jsme ještě netušili, že to horší nás teprve čeká - viz. odstavec níže.

Hodnocení stravy

Měli jsme jednu večeři a dvě snídaně. Večeře žádný zázrak, běžné, spíše podprůměrné jídlo. Manželka měla maso a nějakou UHO omáčku, já tučného pangase. Oblohou byly na hrubé nepravidelné plátky nakrájená ředkvička, okurek a rajče. Pokud byste ode mne očekávali tip kam zajít na večeři, tak sem já už bych nešel. Ovšem snídaně, ty snídaně. Hotel uvádí cit. : " Snídaně formou švédských stolů ". Já tedy nevím, kdo jim přidělil tři hvězdičky, ale to, co jsem měl možnost vidět, nebyla snídaně ani rozšířená kontinentální. První den, půlka buchty po předchozích hostech a talířek opravdu nachystaný pro vegetariána ( šunka dohromady se sýrem...- paní majitelka věděla o tom, že nejím maso, pouze ryby ), ano najedl jsem se, dva rohlíky s máslem mi stačí. Ještě tam byly dvě studená a oschlá volská oka. Nějaký džem, jogurty, cereálie a ovoce, které spíše vypadalo jako dlouhodobá dekorace. Druhý den tam pro změnu už žádná buchta nebyla ( roládu z Kauflandu nemusím ), chleba tam taky nebyl, a pro nás dva, tři (!) rohlíky, dvě másla a absence nože na namazání. Když jsem pohledával nůž a alespoň ještě jeden rohlík na recepci, tak mi slečna řekla, že ten rohlík bude muset zajít koupit!!! Šok! Samozřejmě, že jsme tuto službu po ní nepožadovali, dal jsem si ten jeden rohlík. Na pití máte možnost udělat si čaj a nebo kávu Velvet zalitím horké vody z termosky. Dále nějaký bublinkový džus, nebo co to bylo za směs šéfkuchaře. Vím, doma taky člověk snídá skromně, a taky jsem nečekal několikametrový rautový stůl. Ale to co jsem měl možnost vidět tady, jsem skutečně neviděl nikde, nemluvě o tom, že snídaně probíhá u jednoho stolu v prostředí svazácké klubovny.

Hodnocení hotelu, pláže, okolí

Hotel má obrovskou výhodu a nevýhodu zároveň ve své poloze přímo v centru. Všechno máte blízko, jste v historickém centru a zároveň vás k ránu budí hluk opilců. Jihlava je krásné historické město. Krásné náměstí s měšťanskými domy a dobře známou totalitní stavbou obchoďáku Prior, která je tam jako pěst na oko. Je zde zachovalý hradební parkán a taky jedna dochovaná obranná věž z pěti původních. Možnost navštívit jihlavské podzemí, které je po Znojmě druhé největší v ČR. Krásné kostely a zapomenout nesmím ani na úžasné ZOO. Kousek od centra je velké nákupní centrum Citi Park. To vše je v pěší dostupnosti od hotelu. Kousek dál je taky Vodní Ráj se spoustou toboganu, bazénu a saunami - ten jediný jsme osobně nenavštívili. Pro případné hladovějící návštěvníky mám ještě tip na skvělou restauraci Bohemia přímo ve střední části náměstí. Můžete si zde dát, jak snídani, oběd či večeři. Tuto restauraci jsme objevili úplnou náhodou a nakonec jsme přišli ještě jednou. Neskutečně kvalitní, rychle připravené jídlo a příjemná, všímavá obsluha za velice přijatelné ceny. Opravdu nebudu přehánět s tvrzením, že lepší a chuťově vyváženější jídlo jsem ještě v restauraci nejedl. Tam vaří kuchařský mág - nepřeháním.

Hodnocení personálu hotelu

Z personálu jsme viděli čtyři osoby. Mladý číšník, který byl příjemný a snaživý, dokonce nám nabídl a poté i zapálil svíčku. Paní majitelku, která byla strohá, formální a bez emocí. Když nás míjela u večeře, ani ji nenapadlo zeptat se, jak nám chutná a zda je vše v pořádku. Zřejmě to nechtěla riskovat a tak nás minula se strojeným úsměvem. Potom paní těžko určitelné profese která nás pozdravila. A mladou, zřejmě brigádnici na recepci, kterou jsem tak frustroval naším snídaňovým požadavkem. Té jsem i věřil upřimnou omluvu a snahu problém vyřešit i když za něj evidentně nemohla. Připadá mi, že i v této oblasti se hotel chová co nejvíce ekonomicky na úkor kvality služeb.

Celkový dojem, přístup personálu

Vždy jsem objektivní. Rád chválím, když je co, ale stejnou měrou používám negativa, pokud jsou namístě. Má manželka řekla, že i negativní zkušenost je zkušenost a je to přesně tak. Příště si dám při výběru o to větší pozor. Jenže, kdo to mohl tušit, když nic dopředu nesvědčilo o následné hrůze? Hotel má tři hvězdičky, což je určitý standart. Prvotní komunikace s majitelkou taky bezchybná. Úvod k hotelu na oficiálních stránkách říká toto: " Útulný, nově zrekonstruovaný hotel v Jihlavě disponuje jedenácti pokoji různých kategorií, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, připojení k internetu a telefon s přímou volbou. V ceně pokoje je snídaně formou švédských stolů. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni... ". Žádná indicie k varování a proto jsem velice vděčný za server " Orbion ", proto píšu tuto recenzi a proto doufám, že ostatním návštěvníkům pomůžu objektivně nastínit, co je případně čeká. Zde si evidentně paní majitelka neuvědomuje, že takto se správný hoteliér nechová a že jen spokojený klient se vrací! Co se mi na hotelu líbilo bylo prostředí restaurace s velkým gotickým sloupem uprostřed a střešním prosklením osvětlené hotelové schodiště vedoucí k pokojům a taky kované vnitřní zábradlí.

Fotogalerie

Další recenze hotelu

Pro tento hotel, nemáme žádnou další recenzi.Buďte první, kdo nějakou přidá.?