A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Česká republika - Diskuze

Původní dotaz

Krátký výlet do Krkonoš

| Jitkaumlau
Jitkaumlau
Moc pěkné fotečky s pohledem na Sněžku :-D :-D :-D Dík za pokoukání :-D :-D :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.03.2015 05:21 89.190.90.***
Re: Krkonoše 

Těší mě , že po 5ti letech si mé album někdo ještě prohlédne. Jsem ráda, že se Vám v Krkonoších líbilo.. Já už na Orbionu nejsem , mé fotky jsou na rajčeti

www.rajce.cz pod stejným nickem jitkaumlau

Ela
27.02.2015 14:20 188.175.191.***
Krkonoše 

Já teď byla v Krkonoších poprvé :-D...skoro ve 30ti, ale nádhera a v létě tam chci jet zase. Nikde jinde jsem si tak neodpočinula. Skvělá dovolená, příroda, však vidíte sami z těch fotek. Už se těším až poznám i letní Krkonoše http://www.ubytovanikrkonose.cz/krkonose-a-okoli/info-o-oblasti/ ...je tam moc pěkných míst, co stojí za to vidět

ajaworld 20.10.2010 20:32

No opět paráda.
Je s podivem, že někteří Češi ještě nikdy v Krkonoších nebyli. Je tu vždycky krásně.
Krásné fotky !!

Pamik 02.09.2010 20:43

Krkonoše jsou nádherné. V Peci jsme byli předloni a přímo tom "krásném" ;-) penzionku na fotce č. 22! Mohu jen doporučit, je asi opravdu nejhezčí z Pece. :-P

Jala 31.08.2010 00:25

Moc pěkné idylické záběry! :-D

Via 28.08.2010 03:21

Koukám, jak trutnovské náměstí prohlédlo, také Lyžařská bouda je úplně jiná, než když jsem se tam byla před lety ucházet o místo... ;-) . Samá připomínka dob dávno minulých, až mne jímá nostalgie. Díky za krásné "připomínkové" fotečky! :-)

Aja52 27.08.2010 21:10

Hezký výlet :-) Krásné fotky :-) a díky za připomenutí pár známých míst :-P těším se na další Tvé výlety :-) ;-)

Dasuch 27.08.2010 19:03

hory, to můžu vždycky, moc krásné fotky :-P ;-)
pěkný výlet ;-) ;-)

onika 23.08.2010 12:59

Moc pěkné fotečky s pohledem na Sněžku :-D :-D :-D Dík za pokoukání :-D :-D :-D

Zpět na všechny diskuze