A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Česká republika - Diskuze

Původní dotaz

SRAZ - Návrh

| Anonymous user
achatek
Ahoj Orbioňáci :-D . Moje kamarádka, která je v současné době ředitelka zotavovny Přední Labská mě nabídla, že bychom mohli udělat sraz na této zotavovně. Od půlky března mimo velikonoc zde bude volno / mezisezóna/ a tomu jsou přizpůsobené i ceny. noc s polopenzí asi 500,-Kč.
http://www.prednilabska.cz/
Jestli se najdou mezi Vámi nějací " srážitelé", kteří chtějí zapařit, pokecat, popřípadě si udělat výlet do Krkonoš, tak dejte vědět. Nechá se zařídit spoustu věcí...sauna, masáže.....odvoz autobusem nebo mikrobusem na bowlink do Vrchlabí...nic není problém.
Tak dávejte návrhy :-P
Založil jsem tohle téma, aby jsme se ve starém neztratili a jestli má někdo jiný návrh, tak klidně šup sem s ním :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kačenka21 12.05.2011 11:41
Re: RE: RE: RE: RE: RE: RE: velikonce 

PŘIDALASM FOTKY KONEČNĚ :-D SRAZU NEŠLOMYTO UDĚLAT POMNĚCSI SEMYTO POVEDLO :-P

Anonymous user
27.04.2011 12:59
RE: RE: RE: RE: RE: RE: velikonce 

Včera dala fotky na profil i Jaruš. Kdo s chce podívat, tak rychle. Obávám se, že na novém Orbionu se budou hůř hledat a někteří to i vzdají. Ne vždy je, bohužel, změna k lepšímu :-x

izik 21.04.2011 21:41
RE: RE: RE: RE: RE: velikonce 

Kačenko, děkuji za sebe i za ostatní za krásné přání. šlohat ale letos nikoho nebudu, jelikož v Egyptě se to nenosí. Tak krásné Velikonoce všem a kdo nebude ve vodě, tak ať to alespoň pořádně oslaví a užije!Čau všem

kačenka21 21.04.2011 21:16
RE: RE: RE: RE: velikonce 

Tak už jsou tu zase po roce
krásné Velikonoce.
Sluníčko nám svítí,
v trávě roste kvítí.
Travička se zelená,
růžička zas červená.
Proto přeji i vám všem
krásný, hezký ten náš den.

kačenka21 18.04.2011 13:09
RE: RE: RE: sraz 

AHOJ FLIPE STA ZA NĚGDY UVÍDEM TŘEBA NA GOLFU ;-) :-D

Jiřinka 18.04.2011 09:16
RE: RE: fotogalerie 

všichni šikovní :-P
a co náš fotograf ?????

Ejčka 18.04.2011 07:50
RE: fotogalerie 

Taky jsem si dala na profil pár fotek z bowlingu. Jinak už se těším napřesrok :-D :-D.

mamzul 17.04.2011 22:36
RE: RE: RE: RE: RE: fotogalerie 

Tak také přidávám pár foteček z Přední Labské a jdu kouknout na vaše!
http://cestovatele.orbion.cz/profil-cestovatele/fotogalerie/?nl_image_album_id=17117&se_nl_user_id_profil=2789&s_nick_profil=mamzul

Filip 17.04.2011 21:34
RE: RE: RE: RE: fotogalerie 

:-P Právě jsem zavěsila cca 1/2 kila foteček. Přeji pěkné pokoukáníčko ! ;-)

Dadulka 15.04.2011 22:15
RE: RE: RE: fotogalerie 

Jiřinko děkujíííííí...fotka je výstižná, ostatně jako vždy ;-) ono to tak tragické s tou kvalitou nebude, nesmíš být na sebe tak přísná :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu